ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

بسم الله الرحمن الرحیم

عزاداریهاتون قبول رهروان راه حسین. خدا اجر و صبر به همتون بده که این مصیبت عظمی رو تعظیم می کنید و به آسمانیان و اولیای الهی تسلیت می دهید. توفیقی شد این دهه دو جلسه با موضوع شاخص های نهضت حسینی در بیانیه گام دوم انقلاب خدمت رفقا بودیم، در مورد شاخص امید واقعی در نهضت حسینی و جوانگرایی این نهضت یه کار تطبیقی با بیانیه گام دوم انقلاب انجام شد و مطالب جالبی به دست اومد. ایشالا توفیق بشه شاید فیش ها رو یه سرو سامونی دادم و توی وبلاگ هم تقدیم کردم. منبری که از توش اصلاح جامعه درنیاد منبر حسینی نیست یزیدی است، و مهمترین اصلاح در جامعه اصلاح نهادهای حاکمیتی و خصوصا مجلس است و مهمترین اصلاح مجلس هم اصلاح رفتار مجلس است خصوصا اگر این رفتار پنهان کاری باشد که برای فرار از نهی از منکرهای مردم طرح ریزی شده است. بزرگترین منکر پنهان کردن منکرات توسط حاکمان جامعه است. این روزها الحمدلله حجت الاسلام پناهیان تودهنی محکمی به مجلس معلوم الحال کنونی زد (اینجا).دست مریزاد. این آقایان فراموش کرده اند که وکیل مردمی هستند که آنها را انتخاب کرده اند کجای دنیا وکیل از موکل پنهان کاری می کند؟ اصلا معنی دارد وکیلی با سرمایه ای که موکل به او داده کار کند و به موکل نگوید دارم چه کار می کنم؟ خدا هدایتتان کند آقایان درس ناخوانده برید باب وکالت لمعه را مرور کنید بعد بیاید نماینده بشید

در اینجا خوبه جمله مرحوم مدرس را هم بار دیگر یادآوری کنم(اینجا):

 

منزل مدرس شلوغ بود.جمعی از مردم به نشانه اعتراض آن جا جمع شده بودند. تا مدرس از مجلس به خانه بازگشت به او گفتند :لایحه ای که امروز تصویب شد خلاف مصلحت بود.
 چرا تصویب شد؟مدرس گفت: اگر 20 راس اسب و الاغ و یه آدم را در مجلسی جمع کنند و از آنها بپرسند که ناهار چه می خورید جواب چه می دهند؟
مردم گفتند: «جو.»
مدرس گفت: «آن یک نفر هم ناچاراست سکوت کند. این وکلایی که شما انتخاب کرده اید، شعورشان همین است. بروید آدم انتخاب کنید.»

 

این مجلس مجلس شورای اسلامی و به تعبیر حضرت امام مجلس برنامه ریزی است نه قانون گذاری، نهایتا به تعبیر آیت الله جوادی مجلس قانون شناسی است و آقایان نماینده ها هم وکلای مردم در برنامه ریزی برای کشور هستند این را باید بزرگ در مجلس بنویسند تا امر بر این وکلا مشتبه نشود و خیال نکنند جای خدا و پیغمبر نشسته اند و باید عقاید برای مردم تصویب کنند. ظاهرا آقایان رای خود را عقاید پنداشته اند که پرسش از ان را تفتیش عقاید می دانند.

راه رسوا کردن این جماعت پنهان کار و آب زیر کاه همین شفافیت است نسل جوان با تمام قدرت از اینها شفافیت مطالبه کند. حضرت آقا هم در جلسات اخیر با جوانان روی شفافیت تاکیدات ویژه ای داشتند که یعنی گرا همین است. اینقدر باید کوبید تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

سه تا کتاب هم معرفی کنم بازگشت از نیمه راه، چهل تدبیر و همرزمان حسین

راستی مجلسیان پنهان کار ریختن توی فضای رسانه ای سر حاج آقا پناهیان رفقا هر کس می تونه پژواک رسانه ای بده که ایشون تنها نمونه.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: مجلس ,آقایان ,پنهان ,اصلاح ,کرده ,مردم ,انتخاب کرده ,برنامه ریزی ,فراموش کرده ,آقایان فراموش ,مهمترین اصلاح
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

kpop mv "نوشته هایِ آقایِ عینکی " اخبار پرداخت قبوض دنياي مخفي! دانلود رایگان نمونه سوالات شیرینی پز شیرینی های خشک پیشرفته آموزش مقاله نویسی فرشته بودم فصل رویش فواید ماساژ